Turgutlu psikolog hizmetimiz, danışanlarının ihtiyacı olan terapiyi anlamaya çalışır. Danışanlarımızla, mevcut hedefleri etkileyen temel konuları keşfederiz. Yenilikçi, yaratıcı ve kanıta dayalı yöntemleri kullanan Anka Psikoloji Merkezimiz, Turgutlu psikolog hizmetinde de uzmanlaşmış kadrosuyla en iyiler arasındadır. Bireysel, aile ve grup terapisinde özel farklı yaklaşımlar sunar. Birçok insan, farklı nedenlerden dolayı psikolog yardımına ihtiyaç duyar.

Turgutlu psikolog seanslarımıza gelen danışanlarımızın aklından ve kalbinden geçenleri seslendirerek terapi sürecine öncülük ederiz. Kişisel terapi hedeflerine uyumlu, ihtiyaçlara özel danışmanlık ve terapi hizmetimizle stresi, kaygıyı ve daha pek çok psikolojik sorunu ortadan kaldırmak için farkındalık stratejileri geliştiririz. İlişkilerde bağlantıyı ve iletişimi geliştirmek, davranışsal sorunları çözmek için çeşitli değerlendirmeler yaparak nitelikli psikoterapi ve psikolojik danışmanlık hizmeti sunarız.

Yetişkin, ergen ve çocuk psikolojisi danışmanlığı, psikoterapi ve psikolojik test hizmetlerimiz, danışanlarına çok geniş yelpazede sunulmaktadır. Önerilen Turgutlu psikolog merkezleri arasında yer alan merkezimiz, hem uzun hem de kısa vadede güçlü, güvenilir bir terapötik ilişki geliştirmede danışanlarına profesyonel, güvenli ve rahat bir ortam sunar. Amacımız, hiçbir iki insan tıpatıp aynı olmadığı ve terapileri birbirine benzemediğinden her danışana özel uyarlanmış tedavi sağlamaktır.

Psikolog Turgutlu

En uygun, en kaliteli hizmet sunan psikolog Turgutlu bölgesinde merkezimiz olarak kabul edilmektedir. Çünkü hizmetlerimiz, kalıcı değişim ve kalıcı gelişime en nitelikli biçimde yardımcı olmaya odaklıdır. Bizim için öncelikle, bilişsel davranışçı terapisi yöntemleri gelmektedir. Danışanlarının mevcut durumuna en uygun yöntemleri uygulayan kadromuz, psikolojik değerlendirmeler, danışmanlık ve terapi konusunda deneyimli, uzman bir kadrodur.

Turgutlu psikolog ve psikolojik danışmanlarımız, insanların yaşadıkları sorunlar ve zihinsel sağlık sorunlarıyla en etkili biçimde başa çıkabilmelerine destek olan profesyonellerdir. Bu nedenle, danışanlarının doğru davranış ve duygulara erişmesi sağlanır. Bizim için önemli olan, yardımı kabul etmeye istekli herkesin kendisine ve sorunlarına dürüst ve dikkatli bir şekilde bakmasıdır.

Turgutlu psikolog ekibimiz, daima tarafsızdır ve sadece tavsiye vermez. Danışanlarının kendi yollarını bulması için tam olarak hangi soruları soracaklarını bilen son derece uzman dinleyicilerdir. Güven verici ve destekleyici bir ortam sunarlar. Danışanlarımızın mahremiyeti, bizim için önemlidir. Etkili ve başarılı sonuçlara imza atan merkezimizin, çocuk, ergen ve yetişkin psikolojinde psikolog Turgutlu hizmetleri ile çözüme ulaştırdığı sorunlardan birkaçı aşağıdaki gibidir: 

 • Anksiyete ve kaygı bozukluğu
 • Depresyon ve stres
 • Obsesif kompulsif bozukluk
 • Ailedeki anlaşmazlıklar, şiddet, iletişimsizlik
 • Kötü giden sosyal ilişkiler ve sosyal anksiyete
 • Kötü giden evlilik ve ilişkiler
 • Panik ataklar
 • Aşırı endişe ve bunalmışlık duyguları
 • Dikkat eksikliği, Hiperaktivite bozukluğu
 • Kişilik bozuklukları
 • Disosiyatif bozukluklar
 • Travmatik stres bozukluğu sonrası
 • Şizofreni
 • Mükemmeliyetçilik
 • Duygudurum bozuklukları
 • Yeme bozuklukları
 • Öğrenme güçlüğü ve algı sorunu
 • Konuşma sorunu
 • Fobiler ve Agorafobi
 • Özgüven eksikliği
 • Yas nedeniyle depresyon
 • Bağımlılık ve kötü alışkanlıklar
 • Cinsel işlev bozuklukları, cinsel kimlik sorunları, cinsel istismar, cinsel travma gibi cinsel sorunlar
 • Çocuklarda okula ve arkadaşlara uyum sorunu
 • Çocuklarda parmak emme, alt ıslatma, yalan söyleme
 • Öfke kontrolsüzlüğü

Turgutlu Aile Terapisi Psikolog

Turgutlu aile terapisi psikolog hizmetlerine kişiler her daim ihtiyaç duyarlar. Bu hizmetlere özellikle eşlerin ihtiyaç duyduğu ve evliliklerini daha normal aşamaya getirdikleri biliniyor. Aile terapisi hizmetleriyle ünlenmiş olan Turgutlu bölgesindeki çift terapistleri kişilerin sorunlarını ve iletişim problemlerini çözüme kavuşturma konusunda yardımcı olmasıyla tanınıyor.

Böylelikle hızlıca sorunlarınızı çözüme kavuşturabiliyor ve iletişim problemlerini çiftler kaldırabiliyor. Aynı zamanda boşanma aşamasındaki çiftlerin evliliklerini kurtarma konusunda da Anka Psikoloji Merkezi aile terapisi psikolog hizmetleri son derece başarılı hizmetler sunmasıyla ön plana çıkar. Bütün süreç uluslararası alanda kendisini geliştirmiş çift terapistleri tarafından uzman bir eğitim desteğiyle yönetilir. Kişiler böylece evliliklerine farklı bir pencereden bakabilme olanağına kavuşur.

Turgutlu Psikolog Fiyatları 2023

Turgutlu psikolog fiyatları 2023 yılında merak edilen konular arasında bulunuyor. Ücretleri etkileyen birçok unsurun varlığından söz etmek bu süreçte mümkündür. Özellikle fiyatları etkileyen en önemli faktörlerin başında kişinin durumu geliyor. Kişinin hangi psikolojik hastalıktan dolayı yakındığı ve destek almak istediği fiyatlar üzerinde etkilidir.

Fiyatları etkileyen bir diğer önemli unsurlardan birisi de terapisttin deneyimidir. Deneyim sahibi bir terapistin fiyatları daha yüksek düzeyde olacakken deneyimsiz bir psikoloğun fiyatları elbette ki daha uygun düzeyde olacaktır. Psikolog fiyatlarını etkileyen faktörlerden birisi de seans süreleridir. Seans süreleri söz konusu olduğunda 6 seans ile 10 seanslık ücret farklı olacaktır.

Turgutlu Psikolog OKB Tedavisi

OKB tedavisi söz konusu olduğunda profesyonel bir destek hizmeti almak son derece önemlidir. Bayraklı psikolog OKB tedavisi konusunda sizlere yardımcı olarak bilişsel davranışçı terapi çatısı altında bütün süreci yönetir. Süreç yönetilirken kişilere aynı zamanda kişilik testleri de uygulanır. Kişilik testleriyle beraber kişilerin bilinçaltında yatan sebepler bulunur.

Bu sebepler keşfedildikten sonra süreç daha hızlı bir şekilde işler. Obsesif kompulsif bozukluk söz konusu olduğunda bu sürecin mutlaka sabırlı bir şekilde yönetilmesi gerekir. Kişiler terapilere devamlılık hususuna dikkat etmeleri gerekir. Aksi durumda terapilerden istenilen verim elde edilmeyecektir. Turgutlu psikolog sizlere her alanda yardımcı olan en iyi uzman hizmetlerini sunar.

Turgutlu Online Psikolog 2023

Turgutlu online psikolog 2023 yılında kişilere birçok hizmet sunmasıyla ön plana çıkıyor. Sunulan hizmetlerin tamamı birinci sınıf hizmet standartlarıyla bire bir örtüşen hizmetler olarak biliniyor. Bu süreçte kişilere aşağıdaki terapi hizmetleri sunulur. Bunlar şu şekilde sıralanabilir;

 • Turgutlu Çift terapisi
 • Turgutlu Evlilik terapisi,
 • BDT,
 • Turgutlu Ergen terapisi,
 • Turgutlu Çocuk terapisi,

Gibi terapi hizmetleri olarak ön plana çıkar. Terapi hizmetlerinin en önemli faktörlerinden birisi de elbette ki uzman psikologlar eşliğinde gerçekleşmesidir. Uzman psikologlar süreci en iyi şekilde yöneterek sizlere güvenilir ve sınırsız bir terapi hizmeti sunmasıyla ön plana çıkar. Terapi hizmetlerinin tamamı gizlilik prensiplerine tam uyumluluk esasına göre gerçekleşir.

Turgutlu Yüz Yüze Terapi

Yüz yüze terapi hizmetleri son yıllarda en çok tercih edilen hizmetler arasındadır. Bayraklı bölgesinde bulunan psikologlar yüz yüze terapi seanslarını etkili bir şekilde yöneterek 40 dakika ile 60 dakikalık zaman dilimi içinde süreci gerçekleştirirler. Süreç gerçekleştirirken kişilere farklı terapi metotları uygulanabilir.

Bu terapi metotları arasında bilişsel davranışçı terapi ve bütünleştirici davranışsal terapi hizmetleri her açıdan kişilere en iyi hizmetler olarak sunulur. Yüz yüze terapi hizmetleriyle kişiler sorunlarını hızlıca çözüme kavuşturabilirler. Böylelikle her açıdan avantajlarla dolu bir hizmet olanağından yararlanma ayrıcalıklarına sahip olabiliyorlar. Bu hizmetlerin tamamı güvenilirlik dahilinde gerçekleşen hizmetlerdir.

Turgutlu Çift Terapisi

Turgutlu psikolog çift terapisi kapsamında kişilere en kaliteli terapi hizmetlerini sunar. Terapi hizmetlerinin tamamı en iyi psikolojik metotlarla sunulur. Çift terapileri aynı zamanda bu süreçte kişilerin arasındaki iletişim problemlerini daha sağlıklı bir hale getirme fırsatı sunabilir. Bunun yanında evli çiftlerin aralarındaki sorunların çözümünde de Turgutlu psikolog etkili hizmetler sunar.

Sunulan hizmetlerin tamamı alanında ihtisaslı profesyonel çift terapistleri tarafından gerçekleşir. Böylelikle kişiler en iyi hizmetlerden yararlanarak sorunlarını hızlıca çözüme kavuştururlar. Bu hizmetler özellikle boşanma aşamasındaki çiftler içinde yararlı olabilir. Böylece kişilere ilişkilerine farklı bir perspektiften bakma avantajı sağlar. Bayraklı çift terapisiyle kişiler sağlıklı ilişkiler sürdürebilme olanağına kavuşurlar.

Turgutlu Psikolog Yardımı İle Psikolojik Testler

Merkezimizin Turgutlu psikolog hizmetinde davranışları, duyguları, zihinsel durumları ve kişilik yapılarını ölçmek için kullanılan standardize edilmiş ölçümlere psikolojik testler denir. Merkezimiz, birçok farklı amaç için bir dizi psikolojik test uygulayabilmektedir. Testlerin kullanımı, birçok farklı faktöre bağlıdır, ancak genel olarak, kişinin zihinsel sağlığı ve davranışsal durumu hakkında bilgi edinmek içindir. Sorunları tanımlamak ve tedavi planı için gereklidir.

Turgutlu psikolog testlerimizin başında, öğrenme güçlüğü, zeka, dikkat ve algı testleri gelir. Öğrenme güçlüğü testi, bir kişinin öğrenme güçlüğü yaşayıp yaşamadığını belirlemek için kullanılır. Bu test, kişinin bilişsel becerilerini, dikkatini, hafızasını ve okuma, yazma veya matematik gibi belirli alanlardaki performansını ölçerek öğrenme güçlüğü belirtilerini tanımlamaya yardımcı olur. Zeka testi, kişinin bilişsel becerilerini, problem çözme yeteneklerini, kelime dağarcığını ve diğer zihinsel özelliklerini ölçer.

Dikkat testi, Turgutlu psikolog hizmetimizde bir kişinin dikkat ve konsantrasyon becerilerini ölçmek için kullanılır. Örnek olarak, Çocuklar İçin Dikkat ve Konsantrasyon Testi (K-ABC) ve Sustained Attention to Response Testi (SART) verilebilir. Psikolog Turgutlu algı testiyse, psikolojide bir kişinin duyuları aracılığıyla çevresindeki dünyayı nasıl algıladığını ölçmek için kullanılan testtir. Bu test, kişinin görsel, işitsel veya dokunsal algısını ölçmek içindir. Bu testler dışında, Anka Psikoloji Merkezimizin Turgutlu psikolog testhizmetleri arasında kişinin kişilik özelliklerini, tutumlarını ve davranışlarını ölçmek için kullanılan Kişilik Testleri, depresyon veya anksiyete belirtilerini ölçmek için kullanılan Depresyon ve Anksiyete testleri, davranış ve etkileşimleri gözlemlemek için Davranışsal Değerlendirme Testleri gibi testler bulunur. Merkezimizin Turgutlu psikolog uygun fiyatları hakkında net bilgi ve sorununuzla ilgili randevu için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Tavsiye Edilen Yazılar