Modern dönemde kişilerin iş yoğunluğunun artmasıyla beraber hayatlarında yaşadıkları stres sorunu da daha fazla artış göstermiştir. Bu tarz durumlarla karşı karşıya kalındığında kişilerin ihtiyaç duydukları hizmetlerden birisi de İzmir uzman psikolog hizmetleri oluyor. Bu hizmetler sayesinde hayatınızda karşılaşmış olduğunuz stres durumlarında stresle başa çıkma yöntemleri konusunda yeni metotlar geliştirebilir ve stresli durumlarınızı yönetme konusunda yeni stratejiler geliştirebilirsiniz. 

İzmir bölgesinde bulunan uzman psikologlar sizlere bu süreçte en iyi terapi seansı hizmetlerini sunarlar. Böylelikle sunulan terapi seansları hizmetleriyle kaliteli bir hizmetten yararlanma fırsatlarına kişiler yararlanmış olur. Online terapi dahilinde de günümüzde bu hizmetler son derece güvenilir ve kaliteli hizmetler olarak biliniyor.

Uzman Psikolog İzmir

Uzman psikolog İzmir sizlere her alanda hizmetler sunan profesyonellerden oluşur. Profesyonel psikolog hizmetleri dahilinde sunulan hizmetlerin tamamı uluslararası alanda deneyim sahibi psikologlar tarafından sunulur. Bu hizmetler sayesinde kişiler pek çok açıdan karşılaştıkları sorunlarla baş etme konusunda kendilerini geliştirebilirler. Böylelikle hayatlarında karşılaştıkları sorunları daha etkili bir şekilde yönetme konusunda deneyim sahibi olabilirler. 

Psikolog hizmetleri söz konusu olduğunda günümüzde uzman terapistleriyle ilgileri üzerine çeken Anka Psikoloji Merkezi kaliteli terapi hizmetleri sunmasıyla ön plana çıkıyor. Sunulan bütün hizmetler gizlilik ilkeleri kapsamında gerçekleşir. Dolayısıyla terapistinizle yapacağınız bütün terapi seansları tamamıyla size özel olarak kalır ve kimsenin terapi seanslarınızı öğrenme şansı yoktur.

İzmir Uzman Psikolog

Uzman Psikolog İzmir En İyi

Uzman psikolog İzmir en iyi hizmetler dahilinde kişilere birçok alanda faydalı hizmetler sunuyor. Bireylerin hayatlarında karşılaştıkları sorunlarla baş etme konusunda yetersiz kalmaları psikologlara duyulan ihtiyacı artırıyor. 

Özellikle İzmir en iyi psikolog aşağıdaki sorunlarla karşı karşıya kalmanız durumunda sizlere uzman desteği sunarak bu sorunlarla daha iyi şekilde mücadele etmeniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Bu sorunlar şu şekilde sıralanabilir;

• OKB,

• Bipolar,

• Depresyon,

• Anksiyete,

Gibi sorunlar olarak kendisini gösterebilir. Aynı zamanda psikologlar bu süreçte gerekli gördükleri taktirde psikiyatri yardımından da yararlanmaktan geri kalmazlar. Psikiyatri yardımları neticesinde gerekli görüldüğü taktirde kişilere serotonin geri alımını sağlayan antidepresan ilaç takviyesi yapılır.

İzmir Psikolog Fiyatları

İzmir psikolog fiyatları son zamanlarda gündeme gelen en önemli konular arasında yer alıyor. Fiyatları etkileyen ve fiyatların oluşumunda rol oynayan en önemli faktör terapisttir. Her terapisttin bilgi ve deneyim becerisi birbirinden farklıdır. Dolayısıyla bu durumda geniş kapsamlı bir yelpaze içinde terapist seçimini sizlere sunar. 

Seçeceğiniz her terapistin fiyatları bu süreçte farklı olacaktır. İzmir psikolog fiyatları üzerinde doğrudan rol oynayan en önemli faktör terapisttir. Aynı zamanda fiyatlar üzerinde rol oynayan bir diğer önemli faktör alınacak hizmettir. OKB tedavisi hizmetiyle bipolar bozukluk tedavisi hizmetlerinin fiyatları farklı olacaktır. Fiyatların farklı olmasındaki buradaki en önemli unsur seans süreleri olacaktır.

İzmir Psikolog Online

İzmir psikolog online terapi seansları son yılların en çok tercih edilen terapi seansları arasındadır. Yüz yüze seanslara erişim imkanınız bulunmuyorsa veya farklı bir ülkede ikamet ediyorsanız bu süreçte terapistinizle iletişime geçmek ve terapilerinizi aksatmadan devam ettirmek için online terapi hizmetleri devreye girecektir. 

Online terapi hizmetleri WhatsApp ile Skype uygulamaları üzerinden gerçekleşir. Terapiler genellikle hafta 1 olmak üzere ilerleyen dönemlerde 2 haftada 1 ve ayda 1 şeklinde devam eder. Kişide iyileşme görüldüğü taktirde ise bu süre 3 ayda 1’e kadar uzayabilir. Online terapi hizmetlerinin seans süreleri genellikle 45 dakika sürer. Fakat bu durum terapiste bağlı olarak da farklılık gösterebilecektir.

İzmir Psikolog Yüz Yüze Terapi

İzmir psikolog yüz yüze terapi günümüzde birçok farklı yöntemlerle yapılır. Bu yöntemler arasında bilişsel davranışçı terapi ile davranışsal bütünsel terapi doğrudan ön plana çıkar. Aynı zamanda bu süreçte EMDR yöntemi de gene önemli bir rol oynayan terapi yöntemleri arasındadır. Zihinsel filtreleme süreci kapsamında EMDR yöntemiyle kişinin olaylara karşı duyarsızlaşması gerçekleşir. 

Özellikle panik atak ve kaygı bozukluğu sorunları yaşayan kişilerde EMDR yönteminin %80 oranında başarılı olduğu biliniyor. Bu yöntem sayesinde kişiler korktukları ve çekindikleri fobilerine karşı duyarsızlaşırlar ve yüz yüze terapi seansları dahilinde bu sorunlarından tamamıyla kurtulurlar. Aynı zamanda gene bu tarz durumlarla karşı kaldıkların sorunu yönetme stratejilerini öğrenirler.

Kurucu Psikolog Doğan Tura

+90 507 914 00 26

Tavsiye Edilen Yazılar