Anka Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezimizin İngiltere psikolog hizmeti, yetkin ve uzman psikologlar tarafından sunulmaktadır. Psikologlarımız, ilgili eğitim ve lisanslara sahip oldukları gibi sık sık yenilenen bilgilerle güncel kalan uzmanlardır. Öncelikli olarak bu hizmetimiz, İngiltere’de yaşayan Türk danışanlara sunulmaktadır ve danışanlarımızda sıklıkla karşılaştığımız psikolojik sorunlardan bazıları şunlardır:

  • Kişinin duygu durumu, düşünce yapısı ve davranışlarını etkileyen depresyon
  • Bireylerin düşüncelerini, duygularını, davranışlarını ve ilişki kurma biçimlerini etkileyen uzun süreli ve kalıcı zihinsel ve davranışsal paternleri olan kişilik bozuklukları. Bu paternler, bireylerin iş, okul ve ilişkilerinde problemlere neden olabilir. Kişilik bozuklukları, genellikle erken yetişkinlik döneminde başlar ve devam eden yaşam boyunca devam eder.
  • Kişinin sürekli endişeli ve stresli hissetmesine neden olabilen anksiyete
  • Bazı insanlar için önemli bir sorun olan ve kişinin manik dönemlerle depresif dönemler arasında gidip gelmesine neden olabilen bipolar bozukluk
  • Kişinin ciddi bir travma sonrası tekrar tekrar rahatsız edici hatıralar yaşamasına neden olabilen travma sonrası stres bozukluğu
  • Kişinin tekrarlayan düşünceler ve davranışlar yaşamasına neden olabilen Obsesif kompulsif bozukluk
  • Sıklıkla çocuklarda görülen bir nörogelişimsel bozukluk olan, dikkat dağınıklığı, hiperaktivite ve dürtüsellik gibi belirtilerle karakterize dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu
  • Kişinin kendini dış dünyadan ve hatta kendi zihninden bile kopmuş hissettiği bir grup psikolojik bozukluk olan disosiyatif bozukluklar
  • Kişinin duygusal durumlarında ani değişimler veya sürekli bir hüzün, kaygı veya öfke hissi yaşadığı psikolojik bozukluklar olarak tanımlanan duygudurum bozuklukları

Psikolog İngiltere

Merkezimizin psikolog İngiltere hizmeti, İngiltere’de yaşayan Türklere sunulan önemli bir hizmet grubunu oluşturmaktadır. Mental sağlık sorunları ve duygusal problemlerle ilgilenir ve danışmanlarına bireysel veya grup terapileri gibi çeşitli terapötik yaklaşımlar kullanarak destek sağlarız. Terapötik yaklaşımlar, ihtiyaçlara ve sorunlara bağlı olarak değişebilir. Merkezimiz, mesleki etik standartlarını ihlal etmez, danışan gizliliğini korumak ve profesyonel bir hizmet sunmak için yüksek standartlara uyar. 

İngiltere Türk Psikolog

Türk kültürüne, inançlarına ve diline uygun bir yaklaşım sergileyen İngiltere Türk psikolog hizmetimiz, danışanlarının her birine özelleştirilmiş bir terapi planı sunar. Türk kültürüne uygun bir yaklaşım, Türk danışanların terapi sürecinde kendilerini daha rahat hissetmelerine ve terapiden daha fazla fayda sağlamalarına yardımcı olabilir. Terapilerimizde Türk danışanların İngiltere’de yaşarken karşılaştığı kültürel farklılıklar ve zorluklar da ele alınır.  

Bu, müşterilere entegrasyon, kimlik sorunları ve diğer kültürel konular hakkında destek sağlamayı içerebilir. Uygun bir yaklaşımı benimseyen merkezimiz hizmetleri, yüksek etik standartlara uygun olarak ve danışanların ihtiyaçlarına öncelik verilerek sunulur. Ayrıca bu kültüre aşina uygun yaklaşım, terapi sürecinde danışanlara daha fazla empati gösterilmesini ve onlar için daha iyi bir tedavi planı hazırlanmasını sağlayabilir.

İngiltere Türkçe Psikolog Hizmeti

Merkezimizin İngiltere Türkçe psikolog hizmeti, İngiltere’de yaşayan bireyler için dil bariyerleri olmadan terapi yapabilir. Terapi sürecinde danışanların doğal dilinde konuşabilmesi, duygu ve düşünceleri daha rahat ifade edilmesini sağlayabilir. Bu da, terapinin daha verimli geçmesine yardımcı olur. Kendi kültüründen biriyle çalışmak, danışana bir aidiyet hissi verebilir. Terapi sürecinde danışan, daha güvende ve rahat hisseder. Bu da tedavinin daha etkili olmasını sağlar.

İngiltere Türkçe psikolog hizmetinde psikologlarımız, danışanlarımızla daha iyi bir bağ kurabilmektedir. Türkçe konuşan bireylerin İngiltere’de psikolojik destek almasına olanak sağlayan hizmetimiz, çevrimiçi olarak da sunulabilmektedir. İngiltere Türkçe psikolog hizmeti sunan profesyonellerimiz, danışanlarının kültürüne ve değerlerine saygılı ve duyarlıdır. Ayrıca, empatik bir yaklaşıma sahiptir ve danışanlarının ihtiyaçlarını anlamak için onlara zaman ayırır.

İngiltere Online Terapi

Merkezimizin İngiltere online terapi seansları, bireylerin İngiltere’nin herhangi bir yerinden psikologlarımıza erişmelerine olanak tanır. Bu hizmeti sunan online terapi platformumuz, danışanlarının güvenini kazanmak için doğru ve açık bir iletişim sergiler. Ayrıca, gizlilik ve mahremiyet konularına büyük önem verir ve danışanlarının bilgilerini güvende tutar. Merkezimiz, İngiltere’de iyi bir online terapi hizmeti almak isteyen Türk danışanların başvurduğu öncelikli merkezdir.

Danışanlarının ihtiyaçlarına göre esneklik gösterebilen merkezimiz, İngiltere online terapi hizmetiyle kişinin terapi seanslarını istediği zaman ve istediği yerden gerçekleştirmesine olanak tanır. Bu da, kişinin günlük yaşamında terapi seanslarına uyum sağlamasını kolaylaştırır. Online terapilerimiz, kişinin evinde veya farklı bir özel ortamda gerçekleştirilebildiğinden daha fazla gizlilik sağlar ve bu da, kişinin tedaviye başlamasını veya devam etmesini fazlasıyla kolaylaştırır.

Randevu için 05079140026

Anka Psikoloji Merkezi

Kurucu Psikolog Doğan TURA

Tavsiye Edilen Yazılar