Balçova psikolog bireylerin hayatlarına zihinsel ve ruhsal sorunlarının olumsuz etkilerinden kurtularak devam etmelerini sağlar. Zihinsel ve ruhsal sorunlar yaşandığında bunların kendiliğinden geçmesi söz konusu olmaz. Mutlaka alanında uzman psikologdan destek alınması gerekir. Alınan profesyonel destek ile kişi özgüvenini kazanır, yaşadığı sorunlardan kurtulmanın yanında ayrıca gelecekte yaşayacağı sorunlarla baş etme gücüne de sahip olur. Psikolojik sorunlar bireyin yanında ailesinin de sorunlar yaşamasına neden olur. Uygulanan etkili tedavi ile bireyin iyileşmesi ile ailesinin de yaşadığı sorunlar ortadan kalkar.

Bireysel olarak sorunlar yaşanabildiği gibi aile içinde de sorunlar ortaya çıkabilir. Ailede ve çiftler arasında sorunlar olduğunda çözümü için deneyimli psikolog tarafından yapılacak aile, çift ve cinsel terapi ile olumlu sonuçlar alınır. Anka Psikoloji Merkezi alanında uzman psikologları ile danışanlarına hizmet verir. Psikolojik sorunların çözümünde olduğu gibi aynı zamanda danışmanlık ihtiyacının karşılanmasını da sağlar. Psikolojik sorunlarınıza hızlı çözümler bulunması mümkün olur.

Balçova Psikolog

Balçova Psikolog Hizmetleri

 Psikolojik sorunların altında çoğu zaman çocuklukta yaşanan travmalar bulunur. Çocukluğunda olumsuz olaylar olan bireylerin ilerleyen hayatlarında bunların kötü etkileri ile karşılaşmaları kaçınılmazdır. Başarılı, mutlu ve sosyal çevre ile uyumlu bir hayat için kişinin geçmişte yaşadığı travmaların neler olduğu öğrenilir. Yetişkinlerin olduğu gibi ergenlerin ve çocukların da yaşadıkları sorunlar olduğunda çözülmesi de gelecek yaşamlarında başarılı olmaları için çok önemlidir. Bilimsel gelişmeleri yakından takip eden ve modern terapi yöntemlerini bilen Balçova psikolog hizmetleri arasında şunlar yer alır.

  • Bireysel terapi
  • Yetişkin terapisi
  • Ergen terapisi
  • Çocuk terapisi
  • Aile terapisi
  • Çift terapisi
  • Cinsel terapi

Titiz şekilde uygulanan terapiler sonucunda travma sonrası stres, öfke kontrolü bozukluğu, yeme bozukluğu, anksiyete, depresyon, depresyon, cinsel işlev bozuklukları, aile içi iletişimsizlik gibi pek çok soruna çözüm bulunur. Çocuklarda ve ergenlerde, hiperaktivite, disleksi, öğrenme güçlüğü, anksiyete, sosyal uyumsuzluklar da yapılan özel terapiler ile ortadan kaldırılır.

En İyi Balçova Psikolog Nitelikleri

En iyi Balçova psikolog sunduğu kaliteli hizmetle adından söz ettirmeyi başarır. Danışanlarının iyi, esen, mutlu ve başarılı hayata sahip olmaları amacıyla maksimum çaba gösterir. Modern tıbbın sunduğu tedavi yöntemlerini başarı ile uygular. Danışanlarını anlar onları kesinlikle yargılamaz ve empati kurarak aralarında güven oluşmasını sağlar. İnsanları din, dil ırk, renk, cinsiyet olarak ayırmaz ve tüm insanlara aynı dikkat ve titizlikle hizmet verir. Tedavi sürecini danışanın okul ya da iş hayatı olması halinde esnek olarak planlar. Danışanın mahremiyetine önem verir. Onla ilgili bilgileri üçüncü kişileri le paylaşmaz. Şeffaf olmaya önem verir danışanın hastalığının tanısını koymanın ardından tedavi için uygun terapiyi belirlen ve bunu onunla paylaşır.

Balçova psikolog terapileri arasında bilişsel terapi, davranışçı bilişsel terapi, emdr terapisi, bireysel terapi ve grup terapileri yer alır. Bu terapilerden uygun olanı seçerek uygulamanın ardından hızla sonuç alır. Her seans sonrasında terapinin etkilerini kontrol eder. Gerekli durumlarda tedavi programında değişiklikler yapar. Danışanın bugününe olduğu gibi yarınına da olumlu etkileri olur. Danışanın yaşadığı rahatsızlıktan tamamen kurtulmasını sağlar. Onun destekçisi olur ve gerekli yönlendirmeleri yapar.

Balçova Psikolog Fiyatları

Balçova psikolog aynı zamanda İzmir’in bütün ilçelerinde yaşayan kişiler tarafından da sunduğu kaliteli hizmet ile tercih edilir. İnsanların hayatlarının çeşitli dönemlerinde psikolojik sorunları olabilir. Bu rahatsızlıklar olduğunda üstü örtülmemeli ve gizlenmemelidir. Psikolojik hastalıklarda erken teşhis ve tedavi iyileşmenin daha kısa sürede olmasını sağlar. Aynı zamanda bireyin yaşadığı psikolojik rahatsızlıktan dolayı sosyal izolasyonla karşılaşması önlenir. Uzman psikolog danışanlarının hayatlarına olumsuz etki eden semptomları ortadan kaldırır. Ayrıca onun kendini tanımasını, karşılaştığı güçlüklerle başa çıkacak güce sahip olmasını sağlar. Danışanın özgüveni artar özel hayatında ve iş hayatında başarılı olur.

Psikolojik rahatsızlıklardan kurtulmak isteyen kişiler en iyi psikolog arayışına girerler. Bunun yanında fiyatlarının da uygun olmasını isterler. Balçova psikolog fiyatları ekonomik olmasının yanında hizmetinin kalitesi ile de tercih edilir. Psikoloji merkezi bireylerin sağlıklı psikolojiye sahip olmasının tüm toplumun yararı için önemli olduğunu bilir. Sizin ya da yakınlarınızın psikolojik rahatsızlıkları olduğunda ihmal etmemelisiniz. Mutlaka deneyimli İzmir psikolog desteği almalısınız. Yaşadığınız güçlüklerle nasıl başa çıkacağınızı bilmediğiniz durumlarda da psikolojik danışmanlık alarak doğru kararlar alabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Yazılar